Jurbarko rajono priešmokyklinio ugdymo ir bendrojo ugdymo

 

mokyklų piešinių konkurso priešgaisrine tematika rezultatai

 

Sveikiname pelnusius pagyrimo raštus:

Austėją Guobytę, Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos ugdytinę (priešmokyklinio amžiaus vaikų grupėje – pagrindinis apdovanojimas);

 

Lukreciją Smiltę Kateivaitę, Jurbarkų darželis mokyklos mokinę (I klasių mokinių grupėje – pagrindinis apdovanojimas);

 

Vitoldą Čekaitį, Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokyklos mokinį (II klasių mokinių grupėje –   pagrindinis apdovanojimas);

 

Vidmantę Letukaitę, Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos mokinę (III klasių mokinių grupėje – pagrindinis apdovanojimas).

 

Sveikiname konkursui pateikusiais gerus darbus :

Andrėją Gudžiūnaitę (Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija);

Vytenį Ulinską (Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija);

Emiliją Jokūbaitytę (Jurbarkų darželis mokykla);

Aretą Razmą (Jurbarkų darželis mokykla);

Gabiją Brikoriūtę (Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla);

Arną Kriščiokaitį (Jurbarkų darželis mokykla);

Arną Buivydą (Jurbarkų darželis mokykla);

Aistę Bunikytę (Jurbarkų darželis mokykla);

Tadą Miniotą (Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija);

Gerdą Golubovskytę (Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija);

Eglę Povilaitytę (Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija);

Emą Vildžiūtę (Jurbarkų darželis mokykla);

Igną Totoraitį (Jurbarkų darželis mokykla);

 

Armandą Rainį (Jurbarkų darželis mokykla).

 

Įsakymas dėl apdovanojimo

Jurbarko rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių mokinių piešinių konkurso

 "Velykos, Velykos...",

nugalėtojai:

 

I vieta  -Aurėja-Aleksanrda Beržinskaitė    l.-d. ,,Nykštukas“ ; 

II           -Žemyna Grumuldytė  ;

III          -Aistė Bakaitytė ;

PASKAT.   –Urtė Kivišaitė .

 

I vieta  -Nojus Pratusevičius -,,Ąžuoliuko“ mokykla ; 

II           -Liutauras Kuklys;

III          -Evita Abokaitytė;

PASKAT.   –Austėja Jevsa .

 

I vieta  -Ugnė Bernikaitė- Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos priešmokyklinė grupė ; 

II           -Deimantė Rajeckaitė;

III          -Austėja Guobytė;

PASKAT.   –Andrėja Gudžiūnaitė .

 

PIRMOKAI

I vieta  -Taja Meržvinskaitė- Vytauto Didžiojo pagr. m-kla;

II           -Mykolas Danisevičius- Vytauto Didžiojo pagr. m-kla;

III          -Dovydas Mankus-  Naujamiesčio pagr. m-kla;

PASKAT. –Arminas Tėvainis-  Vytauto  Didžiojo pagr.  m-kla;

                  Goda Lukošiūtė- Seredžiaus St.Šimkaus mokykla-daugiafunkciis centras;

                  Meda Bagdanskytė- Vytauto  Didžiojo pagr.  m-kla;

                  Urtė Ginietytė- Vytauto  Didžiojo pagr.  m-kla;

 

ANTROKAI

I vieta   -Austėja Čiulkinytė- Naujamiesčio pagrindinė m-kla Girdžių skyrius;

II           - Faustas Pališkis- Vytauto  Didžiojo pagr.  m-kla;

III          -Ugnė Preimonaitė- Jurbarko raj. Veliuonos Antano ir Jono Juškų  gimn.;

PASKAT.-Kamilė Zakaraitė- Naujamiesčio pagr. m-kla;

                Augustė Pranskaitytė- Vytauto  Didžiojo pagr.  m-kla.

 

TREČIOKAI

I vieta   - Rimantė Kovalenkaitė- Vytauto  Didžiojo pagr.  m-kla;

II           - Miglė Narbutaitė- Naujamiesčio pagr. m-kla;

III          -Saulė Griškutė- Vytauto  Didžiojo pagr.  m-kla;

PASKAT. –Gerulaitytė Gabija- Jurbarko raj. Veliuonos Antano ir Jono Juškų  gimn.;

               Beatričė Bosaitė- Vytauto  Didžiojo pagr.  m-kla.

 

KETVIRTOKAI

I vieta   - Otilija Gavėnaitė- Vytauto  Didžiojo pagr.  m-kla;

II            - Austėja Tenikaitytė- Naujamiesčio pagr. m-kla;

III            -Vakarė Pinaitytė- Vytauto  Didžiojo pagr.  m-kla;

PASKAT. –Rimgailė Ūsaitė-- Naujamiesčio pagrindinė m-kla Girdžių skyrius;

                  Mija Martišauskaitė- Vytauto  Didžiojo pagr.  m-kla.

 

 

Įsakymas dėl apdovanojimo

 

Piešinių paroda vyks Jurbarko Viešojoje bibliotekoje balandžio 14-24 dienomis.

 

 

Ketvirtų klasių mokinių diktanto konkursas


Vardas pavardė

Mokykla

Klaidų skaičius

Balų skaičius

Vieta

Agnė Gaudinskaitė

Jurbarko r. Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinė mokykla

6

19

Paskat.

Aistė Butėnaitė

Jurbarkų darželis-mokykla

5

20

3

Gabija Lukoševičiūtė

Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla

7

18

Paskat.

Paulina Reičiūnaitė

Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla

4

21

2

Audrūnė Bakšytė

Jurbarko Eržvilko gimnazija

1

24

1

Visi rezultatai                                                  Švietimo skyriaus įsakymas dėl apdovanojimo

Skaitovų konkurso nugalėtojai 

 

pirmų – antrų klasių mokinių grupėje:

 

Kristupas Bartusevičius, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos mokinį, I vieta;

Akvilė Briedytė, Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla, II vieta;

Jonas Mažeika, Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos mokinį, II vieta;

Nėjus Juščius, Jurbarko r. Eržvilko gimnazijos mokinį, III vieta;

Tadas Kukliauskas,, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos mokinį, III vieta.

 

trečių-ketvirtų klasių mokinių grupėje:

 

Tajus Kvedys, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos mokinį, I vieta;

Neda Kvietkutė, Jurbarko r. Viešvilės pagrindinės mokyklos mokinę II vieta;

Austėja Atkočaitytė, Jurbarko r. Eržvilko gimnazijos mokinę, II vieta;

 

Karolina Lukaitė, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos mokinę, III vieta.

 

Įsakymas dėl apdovanojimo

 

Sveikiname piešinių konkurso "Vabaliukai" vabalai" nugalėtojus!

Plačiau skyrelyje PASIEKIMAI 

 

GALERIJA

Jei turite naujienų, idėjų... -fotografuokite ir siųskite

mbuitkuviene@gmail.com

Mūsų svetainė bus jaukesnė! Laukiam nekantraujam!