Sveikiname IV klasių mokinių matematikos olimpiados nugalėtojus

I vieta Matas Keturauskas Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija.

Mokytoja Gailut Mencienė.

 

II vieta Ugnė Preimonaitė Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija.

Mokytoja Loreta Pocienė.

 

III vieta Matas Simonavičius Jurbarko Naujamiesčio mokykla.

Mokytoja Eglė Juškaitienė.

 

Paskatinamoji vieta Jonas Jasaitis Jurbarkų darželis-mokykla.

Mokytoja Rita Bartkaitienė

Paskatinamoji vieta Aidas Žukauskas Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras.Mokytojas Liutauras Žilevičius.

Paskatinamoji vieta Džiugas Šimanskis  Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla. 

Mokytoja Vilma Balutienė.

 

Įsakymas dėl apdovanojimo

 

 IV klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto rašymo konkursas

 

                                     (įvyko 2019 m. kovo 27 d.)

 

 

 

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokykla

Mokytojai

I

Ugnė Preimonaitė

Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija

Loreta Pocienė

II

Meida Babonaitė

Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija

Gailutė Mencienė

II

Emilija Šadbaraitė

Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija

Gailutė Mencienė

III

Rugilė Jasiūnaitė

Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla

Audronė Klimaitienė

Paskatinamoji

Jonas Jasaitis

Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla

Rita Bartkaitienė

Paskatinamoji

Tautvydė Danaitytė

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

Rita Šulinskienė

 

                        

 

Įsakymas dėl apdovanojimo

Pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso rezultatai

( 2019 m. kovo 20 d.)

 

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokykla

Grupė

Mokytojai

I

Martynas Šašys

Viešvilės pagrindinė mokykla

I–II klasės

Danutė Daunorienė

I

Kristupas Bartusevičius

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

III–IV klasės

Eglė Juškaitienė

II

Arnas Girdzijauskas

Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla

I–II klasės

Ingrida Parnarauskienė

II

Jonas Mažeika

Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija

III–IV klasės

Gailutė Mencienė

II

Smiltė Žilinskaitė

Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras

III–IV klasės

Dalia Nekriošienė

III

Vėja Stanaitytė

Vytauto Didžiojo progimnazija

I–II klasės

Monika Buitkuvienė

III

Laurynas Brigadierius

Viešvilės pagrindinė mokykla

II–IV klasės

Rūta Neverauskienė

Paskatinamoji

Liutauras Kuklys

Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija

I–II klasės

Janina Unguraitienė

Paskatinamoji

Andrėja Kairaitytė

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

I–II klasės

Ilona Mockaitienė

Paskatinamoji

Guoda Sutkaitytė

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

I–II klasės

Ilona Mockaitienė

Paskatinamoji

Lukas Povilaitis

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija

III–IV klasės

Violeta Šimaitienė

Paskatinamoji

Benas Jonaitis

Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija

III–IV klasės

Elena Bakšienė

 

 

Sveikiname piešinių konkurso "Vabaliukai vabalai"

nugalėtojus

Ikimokyklinio amžiaus grupėje:

Evą Kotryną Janulaitytę , Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų  gimn. ugdytinę , I vieta;

Liudviką Urbutį, Jurbarko ,,Ąžuoliuko“ mokyklos ugdytinį , II vieta;

Neidą Pažerecką, Jurbarko ,, Ąžuoliuko“ mokyklos ugdytinį , III vieta;

Paulą Steponavičiūtę,  Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų  gimn. ugdytinę,  paskatinamoji  vieta;

 

Priešmokyklinio amžiaus grupėje:

Paulių Barodzisą, Jurbarko ,,Ąžuoliuko“ mokyklos ugdytinį , I vieta;

Gintarą Zaleckį, Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų  gimn. ugdytinį,  II vieta;

Ardeną Navickaitę,  Jurbarko vaikų lopšelis- darželis ,,Nykštukas“ ugdytinę, III vieta;

Eimantę Balčaitytę, Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokyklos- daugiafunkcio centro ugdytinę, paskatinamoji vieta;

 

Pirmų klasių amžiaus grupėje:

(DVI PIRMOS vietos)

Justę Girdzijauskaitę, Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos mokinę, I vieta;

Arną Girdzijauską, , Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos mokinį, I vieta;

Vytautą Alaunį , Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos mokinį, II vieta;

Gretą Dudėnaitę, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos mokinę, III vieta;

 

Antrų klasių amžiaus grupėje:

Kajų Gresių, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos mokinį, I vieta;

Liutaurą Kuklį, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos mokinį, II vieta;

Auksę Petrošiūtę , Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos mokinę, III vieta;

Urtę Majauskytę, Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos mokinę, paskatinamoji vieta;

 

Trečių klasių amžiaus grupėje:

Liuciją Lekavičiūtę, Seredžiaus Stasio Šimkaus mokyklos- daugiafunkcio centro mokinę, I vieta;

Mykolą Danisevičių, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos mokinį, II vieta;

Gabiją Gaudinskaitę, Jurbarkų darželio- mokyklos mokinę, III vieta;

Kamilę Lukoševičiūtę, Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos mokinę, paskatinamoji vieta;

 

Ketvirtų klasių amžiaus grupėje:

Dovydą Grybauską , Jurbarkų darželio- mokyklos mokinį, I vieta;

Leonardą Malvicą, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos mokinį, II vieta;

Nojų Pažerecką, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos mokinę, III vieta;

 

Luką Kasulaitytę, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos mokinę, paskatinamoji  vieta;

 

 

GALERIJA

 

Sveikiname piešinių konkurso "Vabaliukai" vabalai" nugalėtojus!

Plačiau skyrelyje PASIEKIMAI 

 

GALERIJA

Jei turite naujienų, idėjų... -fotografuokite ir siųskite

mbuitkuviene@gmail.com

Mūsų svetainė bus jaukesnė! Laukiam nekantraujam!